Перекладацька агенція Бонус

Бюро переводов Бонус

Бюро перекладів «Бонус» з’явилося на українському ринку в результаті співпраці команди перекладачів. За кілька років їх кількість помітно зросла, в команді з’явилися фахівці різних мов, і з 2012 року компанія почала надавати увесь комплекс перекладацьких і супутніх послуг.

За 8 років роботи ми сформували штат висококласних перекладачів, редакторів та менеджерів. Навчилися працювати злагоджено і максимально відповідати головним очікуванням наших замовників:

 

Якість

Віддаючи роботу професіоналам, замовник очікує, що матеріал буде грамотно і без помилок перекладений на потрібну мову. Щоб отримати готовий перекладений текст і його можна було відразу направити діловим партнерам або подати в посольство. І не хвилюватися  про терміни, які вказані в договорі, не вишукувати в тексті помилки.

Ми серйозно ставимося до якості наших перекладів, тому для кожного замовлення обов’язково створюється і звіряється з замовником глосарій термінів. Готова робота в нашому бюро проходить обробку редактором і коректором.

Терміни

У сучасному бюро перекладів поняття термін давно означає «на вчора». Тобто, практично кожне замовлення в нинішніх умовах є терміновим. Це обумовлено швидкістю сучасного світу.

Ми розуміємо, як важливо отримати виконану роботу в потрібний час, тому завжди дотримуємося термінів, встановлених замовниками.

Вартість

Ціна наших послуг прозора і вказана на сайті. Віддаючи текст в роботу, ви отримаєте від менеджера кінцеву вартість замовлення. Передбачені знижки постійним клієнтам, знижки від кількості сторінок і відсутність надбавок за складність перекладу.

Наш досвід показує, що поєднання цих складових- створює рецепт успішного перекладу. А доброзичливість і прагнення виконати завдання якомога краще – секретна зброя наших менеджерів.

Запрошуємо вас до себе в офіс на Подолі. До нього зручно дістатися будь-яким видом транспорту. Також, ви можете залишити заявку у нас на сайті, вислати нам документи по електронній пошті або скористатися послугою кур’єрської доставки.

Всі наші послуги

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время