Переклад свідотства про народження

Переклад свідоцтва про народження дитини

Перевод свидетельства о рождении

Послуга перекладу офіційних паперів, що підтверджує народження дуже популярна і користується попитом. Насправді, подібна робота включає в себе два етапи: виконання перекладу свідоцтва на іншу мову і завірення документуу нотаріуса. Звичайною практикою є проходження процедур по нотаріальному перекладу свідоцтва про народження в одному бюро з кваліфікованими фахівцями.

З яких причин потрібно перекласти свідоцтво про народження? 

Документу необхідний переклад і завірення, якщо його потрібно подати в іноземні організації для звіту. Частими є такі випадки, як:

  1. В іншій країні необхідно оформлення громадянства,
  2. Для оформлення візи до іншої країни. Це стосується і дорослих і дітей
  3. Переклад документа, іменованого «Свідоцтво про народження дитини» буде потрібно при отриманні документів за кордоном (особистих, податкових, про освіту або проходженні додаткового навчання).
  4. При вступі в шлюб або для оформлення розлучення в іншій країні, для інших актів, що вимагають підтвердження цивільного стану.

Чому так важливо підбирати бюро, яке перекладе для вас свідоцтво про народження?

Перевести свидетельство о рождении ребенка

Кожна організація декларує свої переваги. Але варто придивлятися до тих агенцій, які зможуть виконати роботу в стислі терміни і з високою якістю. А також до тих про яких є позитивні відгуки.

Плюси звернення в перевірене агентство:

  1. Кожен етап перекладу особистих документів піддається перевіркам і в разі необхідності коригувань. Випадкові помилки виключені.
  2. Бюро дає гарантію на роботу.
  3. Співробітники рейтингового агентства підковані в різних питаннях, знають нюанси і можуть передбачити виникаючі труднощі.
  4. Кожен перекладач організації має декілька освіт, і виконує роботу на високому рівні. Переклад свідоцтв, виданих РАГС не складне завдання для кваліфікованого фахівця.

Працюємо з різними мовами . Серед них англійська , російська , українська, німецька , французька , іспанська , італійська , польська , китайська і інші.

Звертайтеся в наше бюро перекладів Бонус і ви залишитеся задоволені нашою співпрацею! Також можлива послуга термінового перекладу .

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время