Письмовий переклад у Києві

Для чого необхідний письмовий переклад тексту?

Письменный перевод

Ця послуга є дуже популярною, вона затребувана і приватними особами, і комерційними організаціями.

Письмовий переклад текстів на англійську в Києві – мабуть найпопулярніша послуга. І її краще довірити професійному агентству, фахівці якого досконало оволоділи мистецтвом перекладу, мають відповідну підготовку і кваліфікацію. В цьому випадку, у Вас буде гарантія того, що вся робота буде виконана правильно і без помилок. Дана послуга дуже затребувана в добу глобалізації, інтенсивного обміну інформацією.

Перевод текста

Наші письмові перекладачі – кваліфіковані фахівці з досвідом роботи в різних сферах і можуть перекладати тексти різних тематик. Це означає, що над технічним текстом буде працювати перекладач з досвідом роботи в даній тематиці. Робота над юридичним текстом буде виконуватися перекладачем  в даній сфері або зі значним досвідом роботи в ній. А письмовий переклад медичної тематики обов’язково пройде коректуру галузевим фахівцем.

Якщо вам потрібне професійне письмове тлумачення тексту, ви можете замовити цю послугу в нашому агентстві. Вартість, безпосередньо, залежить від складності, виду перекладу та встановлених замовником термінів. Наше бюро письмового перекладу «Бонус» допоможе виконати цю роботу швидко і надійно.

Переводы текстов

За вузькими тематиками текстів складається глосарій з термінами, які будуть використовуватися при роботі. Такий глосарій узгоджується з замовником і після завершення обов’язково проводиться редактура і коректура з метою відповідності глосарію, виявлення неточностей та інших невідповідностей.

Співробітники нашого бюро перекладів Бонус виконують інтерпретації текстів з / на більш ніж 40 іноземних мов. Замовлення приймається в електронній формі цілодобово, і обробляються в найкоротші терміни. Офіс працює з 9 до 18.00 в усі робочі дні.       

Наша компанія зможе виконати письмові переклади наступних тематик:

Переводы письменные
  • Медичні переклади . Найчастіше це робота з паперами, виданими медичними установами. Такі, як історія хвороби, експертиза, рецепт на ліки або інструкція по використанню мед апаратів.
  • Наукові тлумачення . Це переклади різного виду наукових статей з журналів, готових дисертацій, текстів науково-популярного плану. Вони також необхідні при участі клієнта в іноземних конференціях науково-практичного плану. 
  • Технічні переклади . Включають в себе письмові переклади всіляких експлуатаційних інструкцій до різної техніки та обладнання, технічних каталогів, статей.
  • Економічні та фінансові інтерпретації текстів. Застосовується при оформленні банківського матеріалу, маркетингових документів, бухгалтерського звіту та декларацій. Дана робота проводиться у співпраці компаній-замовників з іноземними підприємствами.
  • Юридичний переклад . Це робота над юридичними документами і паперами. Документи перекладаються з метою подачі в посольство, а також для надання на різні тендери. При роботі з іноземними партнерами письмові переклади текстів юридичної тематики необхідні регулярно! 
  • Художній переклад . Це робота з романами, есе, розповідями. Переклад тексту даного типу виконується для того, щоб адаптувати прозу і вірші під іноземного читача зі збереженням сюжету, стилю і особливостей написання автора.
  • А також, перекладаємо різні статті , резюме , в тому числі сайти і багато-багато інших матеріалів.

Для отримання точної вартості письмового перекладу:

  • Зв’яжіться з нами по телефону, електронній пошті, вайберу або формі замовлення на сайті.
  • Вишліть текст в файлі на прорахунок.
  • Отримайте точний термін і вартість роботи.
Наше Бюро виконує письмові переклади текстів різних тематик з дотриманням термінології і вимог замовника в обумовлені терміни!

Крім англійської мови перекладаємо тексти з / на російську , українську , німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і багато інших мов.

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Другие услуги бюро переводов Бонус

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время