Переклад свідоцтва про смерть

Навіщо перекладати свідоцтво про смерть

Перевод свидетельства о смерти

Свідоцтво про смерть – це важливий документ, який часто потрібен в різних інстанціях. Найближчим родичам після смерті людини потрібно оформити свідоцтво про смерть для подачі разом з іншими документами. Його переклад можуть зажадати при вирішенні ряду питань, в тому числі юридичного характеру, при оформленні та прийнятті заповіту, оформленні права власності, вступ в спадок тощо.

Також, часто цей документ необхідний, якщо людина буде похована на території іншої країни або померла там під час перебування. Тому переклад свідоцтва про смерть повинен бути виконаний професійним перекладачем, який змінить стан документа якісно, ​​передаючи всю інформацію точно і коректно, дотримуючись термінології і зберігаючи необхідне оформлення.

Перекладаємо з / на англійську , російську , українську , німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і інші мови.

 

Замовляйте послуги в нашому бюро Бонус!

Перевод документа подтверждающего смерть

Висока кваліфікація наших співробітників дозволяє виконувати переклад будь-яких документів , оперативно і за лояльними цінами. Свідоцтво підтверджує смерть – це стандартний документ, вартість перекладу якого на різні мови можна подивитися у нас на сайті або дізнатися, зв’язавшись з нами по електронній пошті або телефону.

При необхідності зможемо виконати нотаріальний переклад свідоцтва про смерть або засвідчити печатками бюро. Засвідчення печатками бюро підготуємо безкоштовно. Якщо потрібно нотаріальне завірення, також підготуємо швидко, в необхідні для вас терміни і за демократичними цінами. Зверніться в наше бюро перекладів для отримання професійних і якісних послуг, і ми з радістю вам допоможемо.

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время