Технічний переклад в Києві

Технічний переклад текстів це -

Технический перевод текста

Технічний переклад з англійської , як і з інших мов, робота, виконується спеціально підготовленими перекладачами з поглибленими знаннями в галузі технічної та наукової тематики. Такий письмовий переклад використовується інженерами, конструкторами, будівельниками, механіками, з різних країн для обміну інформацією. Цю роботу зможуть здійснити перекладачі з досить високою кваліфікацією і великим досвідом роботи, так як дана тематика є однією з найбільш складних.

Для здійснення якісного перекладу тексту фахівець повинен володіти знаннями технічної термінології, яка притаманна конкретній спеціалізації. А якщо у перекладача є практичний досвід роботи в конкретній сфері, то якість його роботи стає бездоганною!

 

 

Перекладаючи технічні тексти на різні мови, наші перекладачі мають справу з:

Технический текст перевод

 • Документацією та інструкціями, керівництвами з експлуатації до різних механізмів і обладнання.
 • Кресленнями виробів, схемами, таблицями з характеристиками верстатів, машин і т.п.
 • Рекомендаціями по експлуатації та технічного обслуговування.
 • Гарантійними документами до різної техніки, в тому числі і побутової.
 • Документами і технічними паспортами до різного устаткування.
 • Специфікацією і характеристиками різних виробів.
 • Авіаційною тематикою.
 • Текстами з програмування і комп’ютерів.
 • З сайтами технологічної тематики.
 • Науково-технічними публікаціями і статтями.
 • Інструкціями з техніки безпеки та ін.

Наприклад, інструкція до пилососа, який завозиться до нас із-за кордону – це технічний текст, який підлягає обов’язковому перекладу для сертифікації та офіційної реалізації у нас в країні. 

Якість науково-технічного перекладу важлива як ніколи!

Научно технический-перевод

На фахівцеві, який виконує переклад технічної літератури, лежить величезна відповідальність за точну передачу інформації з використанням правильної термінології. У закордонних колег після прочитання перекладу технічного тексту не повинно залишитися жодного непорозуміння щодо отриманої інформації.

Це може виявитися, як робітник на виробництві, який буде виконувати технічне завдання і від того як воно перекладено буде залежати кінцевий результат, так і начальник цього ж виробництва, який несе відповідальність за результат роботи всього колективу. 

Переклади технічних текстів

Переводы технические

Обсяги технічних перекладів українською та іншими мовами можуть бути різними. Від невеликої інструкції використання, скажімо велосипеда, до об’ємних інструкцій з експлуатації складних механізмів, таких як виробничі лінії, крани, верстати. Відповідно терміни виконання та вартість перекладу також будуть різними.

У випадках з великими перекладами науково-технічної документації підключаються кілька перекладачів для того, щоб прискорити процес роботи над проектом. При цьому, складаються, так звані, глосарії. У них вказуються мовні звороти і словосполучення, які слід використовувати всім перекладачам, які беруть участь в проекті для забезпечення цілісності перекладу і єдності термінології.

Бюро перекладів професійних технічних текстів Бонус співпрацює виключно з профільними фахівцями. Ми йдемо назустріч клієнту і притримуємося його вказівок. Працюємо з більш ніж 40 мовами світу. Якщо вам потрібен технічний переклад, замовляйте його у нас, і ви гарантовано залишитеся задоволені нашими послугами.

Професійно перекладемо технічну тематику з / на англійську , російську , українську , німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і інші мови.

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

 

 

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время