Літературний переклад книг

Литературный перевод книг

Переклад книги з англійської на українську – один з видів послуг, що надається нашою компанією на високому професійному рівні. Працюючи з літературою різних жанрів, ми надаємо кваліфіковану послугу, дотримуючись стилю, тематики, термінології, передаючи точність ідеї автора. Адже тут важливо не просто передати текст, а точно і зрозуміло донести до читача зміст, суть, як ніби вона написана самим автором на цій мові. Професійне тлумачення книги дуже важливо для її успіху.

 

Переклад книг в Києві в бюро “Бонус”

Перевод книг

Ми виконуємо переклад книг українською та на інші різні мови світу, підбираючи виконавця, який професійно володіє мовою і є експертом в тій сфері, розуміння якої необхідно для надання якісної інтерпретації. Кваліфікований перекладач і редактор працюють в команді, щоб не допустити стилістичних, граматичних і смислових помилок, для передачі атмосфери твору і прийомів автора. 

Наше бюро перекладів гарантує якісне виконання замовлення в необхідні терміни. У нас багатий досвід виконання складних і відповідальних робіт, і ви можете з упевненістю довірити нам переклад вашої книги. Він буде виконаний якісно, ​​професійно, на високому рівні.

Надішліть нам текст книги на електронну пошту, ми надамо прорахунок художнього перекладу в максимально короткі терміни та із задоволенням допоможемо вам.

Звертайтеся в наше бюро художніх перекладів Бонус!

Ми із задоволенням надамо вам увесь спектр послуг з художнього літературного перекладу. Наші переваги в тому, що ми працюємо з будь-якими видами літературного тексту: від релігійних трактатів, до наукової фантастики. Ми впораємося найбільш якісно з монографіями, письменницькими листуванням і нотатками, науковими та публіцистичними статтями, віршами будь-яких форм і книгами будь-якої складності і стилістики.

Команді перекладачів нашого бюро перекладів всяке завдання під силу. Ви можете бути впевнені, переклад тексту буде виконаний з дотриманням всіх ваших побажань, якісно і точно в строк. Наше бюро працює з художньої тематикою в більшості мовних пар, і може гарантувати надання художньої інтерпретації найвищого рівня літературної майстерності.

Професійно і грамотно перекладемо книгу з / на англійську , російську , українську , німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і інші мови .

Переходьте на інші сторінки нашого сайту

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время