Локалізація сайтів

Переклад сайту

Перевод сайта

Кваліфікований переклад сайту компанії, незалежно від її виду діяльності, на мову потенційних клієнтів з інших країн є найважливішим етапом її успішного розвитку. Локалізація контенту сайту повинна проводитися виключно професіоналами або носіями мови.  

Тому, щоб зробити повний переклад сайту на будь-яку іноземну мову рекомендується скористатися послугами спеціалізованого бюро перекладів.

Переваги перекладу сайту на різні мови

Веб-сайти компаній займають найважливішу роль в просуванні своєї продукції або послуг. Але, так як світова економіка диктує свої правила розширення меж співпраці, рекомендується зробити замовлення перекладу сайтів на мови тих країн, на споживачів яких націлений виробник. Маючи доступ до інтернету і послуг транспортних служб, можна легко розширити діяльність бізнесу за межі своєї країни, підвищуючи обмін продукцією та інформацією із зарубіжними фахівцями.  

У більшості випадків проводиться локалізація сайтів на англійську мову, що значно збільшує відвідування перекладеної веб-сторінки англомовної аудиторією. Адже, базовими знаннями англійської мови володіють у всіх країнах світу. Надання інформації на рідній мові полегшить пошук інформації іноземним клієнтам. За версією “EU Eurobarometer” 76,5% споживачів віддають перевагу купівлі товару на інтернет-ресурсах з інформацією на їхній рідній мові.  

Особливості перекладу інтернет сайтів професіоналами

Локализация сайтов

У зв’язку з активним розширенням діяльності підприємств в інтернеті, зростає і попит на професійну локалізацію контенту сайту для максимального залучення клієнтів. Отриманий текст при перекладі сайту повністю відповідає оригіналу і чітко передає необхідну інформацію споживачеві. Стиль подачі інформації, форма звернення до покупця, мовні звороти і розуміння культури аудиторії іншої країни – все це зберігається при перекладі сайтів на будь-яку іноземну мову.  

Професійний переклад сайтів

Профессиональный перевод сайтов

Замовити спец-переклад веб-сайту швидко, надійно і професійно можна тільки в спеціалізованому бюро Бонус , яке співпрацює з носіями мови. Можна замовити переклад англомовних та німецьких сайтів на українську, в тому числі і переклад американських веб-ресурсів. Це дає можливість україномовному підприємцю більш детально ознайомитися з діяльністю постачальника товарів або послуг. Що також розширює рамки співробітництва із зарубіжними партнерами.   

Покрокова локалізація веб-сайтів при перекладі на англійську та інші мови: 

  • Визначення цілей.
  • Узгодження, підготовка і виконання проекту.
  • Контроль якості.
  • Локалізаційне тестування. 

 

Основним інструментом залучення цільової аудиторії в іншій країні є якісне надання інформації на рідній мові для потенційного іноземного споживача. Усунення мовного бар’єру є найважливішим етапом для розширення бізнесу і поширення інформації за межі своєї країни.

Перекладаємо з / на англійську , російську , українську , німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і інші мови.

 

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Всі наші послуги

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время