Особливості перекладу шкільного атестата

Перевод аттестата

У наш час дуже популярне навчання за кордоном. Багато освітніх компаній надають послуги з організації навчання молодих людей в інших країнах. І при переїзді випускники шкіл стикаються з новими, невідомими раніше для них, труднощами. Наприклад-це  переклад документа про повну загальну середню освіту – шкільного атестата.

Якщо ви бажаєте продовжити навчання за кордоном- буде потрібно нотаріальний переклад атестата . Це робиться для того, щоб документ був визнаний іноземною державою, і мав юридичну силу. Тільки після цих процедур іноземний ВНЗ зможе зарахувати вас в студенти. 

Потрібно перекласти атестат - звертайтеся в Бонус!

Перевод документа об образовании

Тлумачення атестата має бути не тільки грамотним, а й правильно оформленим. А перекладач повинен бути не самоучкою, а обов’язково пройти навчання в профільному навчальному закладі, що підтверджується дипломом. Нотаріус зможе засвідчити переклад атестата, який виконав лише дипломований фахівець. 

У нашому бюро перекладів в Києві ви зможете замовити інтерпретацію атестата на іншу мову за найбільш прийнятними цінами. Переклад документів про освіту буде виконаний дипломованим висококваліфікованим фахівцем, який добре знайомий зі специфікою оформлення атестатів в різних країнах. Це гарантує найвищу якість виконання замовлення. 

Нотаріус без проблем засвідчить ваші документи, в результаті ви отримаєте якісно виконану роботу в стислі терміни!

Успішно працюємо з англійською , російською , українською, німецькою , французькою , іспанською , італійською , польською , китайською і іншими мовами .

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время