Переклад диплому

Переклади дипломів спеціалістів і бакалаврів

Перевод диплома

Чи плануєте продовжити навчання або працювати за кордоном? В такому випадку,  такий важливий документ, як диплом, просто необхідно перекласти на потрібну мову, так як він підтверджує вашу спеціальність і кваліфікацію, отримані в навчальному закладі. Це один з найбільш часто перекладаємих документів. Робота по перекладу диплома на українську виконується кваліфікованими перекладачами нашого бюро, які спеціалізуються саме на документах про освіту та володіють усіма тонкощами для здійснення правильного тлумачення спеціальності, предметів, і всіх інших необхідних термінів. Ми працюємо з багатьма мовами світу, тому перекладемо ваш документ практично на будь-яку мову в тому числі і рідкісну. 

Дуже часто, потрібно саме нотаріальний переклад диплома про вищу освіту. Перекладений документ засвідчується нотаріусом або печатками бюро, беручи до уваги вимоги різних інстанцій, і оформляючи переклад відповідно до їх положень.

Професійний переклад диплома в бюро перекладів Бонус

Перевод диплома специалиста

Потрібно зробити переклад диплома на англійськумагістра або бакалавра? Немає ніяких проблем! Ціни в нашому бюро Бонус відрізняються лояльністю при високій якості послуги. Вартість послуги тлумачення диплома на іншу мову без додатка оцінюється, як вартість стандартного документа. Робота над додатком до диплому рахується по символам і облікованим сторінкам.

Ознайомитися з цінами можна у нас на сайті або найкраще відправити нам фото або скан документів на електронну пошту для точного і швидкого прорахунку.

Засвідчення печатками бюро у нас безкоштовно. Нотаріальне посвідчення – це окрема послуга, яку також можемо підготувати в короткий термін і відповідно до ваших вимог до перекладу документів .

Також перекладаємо  паспортз / на німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і багато інших мови .

Потрібно перекласти диплом? Звертайтеся в наше бюро перекладів документів про освіту

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время