Послуги перекладача в Києві

Послуги професійних перекладачів

Перекладом є ведення професійної діяльності з інтерпретації оригінального тексту з іноземної мови, на мову розуміння і навпаки. Перекладачі, які працюють в нашому бюро, є кваліфікованими професіоналами, яким під силу впоратися якісно з будь-якою тематикою перекладу.

Перекладацька діяльність є однією з найбільш затребуваних на ринку в сфері послуг. У повсякденному житті ми звертаємося до перекладів досить часто: коли необхідно відправитися у подорож, укласти партнерську угоду з іноземною компанією, з’ясувати встановлений діагноз, розібратися в складній роботі будь-якого технічного механізму, зрозуміти всю красу і неповторність шедеврів світової літератури. Без перекладацької праці подібне було б неможливо, і ми залишилися б у замкнутому середовищі власного невігластва. Зараз складно знайти людину, яка жодного разу в своєму житті не вдавалася до перекладу.

Ми можемо з упевненістю стверджувати, що нам під силу більшість сучасних мов. Від широко поширених: англійської , французької , німецької , італійської та іспанської – до більш рідкісних: арабської, боснійської, казахської , корейської . Наші перекладачі вміло впораються з будь-якою тематикою: від простої особистої переписки до вузькоспеціалізованих текстів з математичного моделювання. І це стосується як письмового, так і усного перекладу. 

Замовляйте послуги перекладача у нас!

Безсумнівною перевагою нашої компанії є клієнтоорієнтованість. Менеджери завжди готові піти назустріч побажанням замовника, надати кілька варіантів, з яких ви можете вибрати підходящий. У нас найдоступніші ціни, і широкий спектр послуг:

  • письмовий і усний переклад ;
  • редактура і коректура, верстка;
  • нотаріальне засвідчення документів та проставлення печатки бюро;
  • послуги проставлення апостиля та легалізації документів.

Головним пріоритетом в роботі бюро перекладів Бонус є націленість на якість і результат. Ми завжди раді новим замовникам і цікавим замовленнями. У нас великий досвід і багатогранна напрацьована база знань і навичок, необхідних для швидкої та злагодженої роботи. Звертаючись до нас за послугами перекладу, ви можете бути впевнені в бездоганному балансі співвідношення «ціна-якість». Постійним клієнтам надається гнучка система знижок. 

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Всі послуги нашого бюро

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время