Переклад довідки про несудимість

Перекладемо довідку про несудимість

Перевод справки о несудимости

Довідка про підтвердження несудимості є необхідною у багатьох випадках при поїздці в іншу країну. Документ видається правоохоронними органами із зазначенням інформації про відсутність чи наявність судимості людини. Цей папір вимагають у багатьох зарубіжних організаціях, якщо ви їдете на навчання, роботу, проживання. Оскільки документ буде використовуватися на території іншої країни, його треба обов’язково перекласти на потрібну мову. Наше бюро виконає переклад документа про несудимість швидко і за демократичними цінами. 

Перекладемо з / на англійську , російську , українську , німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і багато інших мови .

 

Необхідна нотаріальне засвідчення довідки про несудимість

Перевод справки о несудимости с нотариальной заверкой

У більшості випадків просто перекласти довідку недостатньо. Її необхідно нотаріально засвідчити для того, щоб документ прийняли в установах за кордоном. Нотаріус підтверджує, що довідку про несудимість переклав, дійсно, кваліфікований перекладач і документ з нотаріально завіреним перекладом стає дійсним на території іншої держави, 

Комплекс послуг по нотаріальному перекладу в Києві швидко і недорого пропонує провести наше бюро перекладів Бонус при співробітництві з нотаріусами. Якщо вам необхідне кваліфіковане тлумачення довідки про несудимість на іншу мову, ми максимально оперативно і якісно підготуємо переклад з подальшим нотаріальним посвідченням. 

Зв’яжіться з нами по телефону або електронною поштою, і ми виконаємо роботу точно зі збереженням повної конфіденційності.

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время