Термінові переклади

Бюро срочных переводов

Технічний

Срочный технический перевод

Ми розуміємо, наскільки важлива точність в термінах і чіткий опис алгоритму при технічному перекладі. У нас ви отримаєте терміновий переклад на англійську або іншу мову будь-якого технічного тексту . Його виконують перекладачі з інженерною освітою.

Ми перекладаємо  будь-які тексти:

 • інструкції;
 • Інструкція з експлуатації;
 • каталоги продукції;
 • креслення і схеми;
 • наукові статті ;
 • патенти.

При перекладі співробітники зберігають верстку оригіналу. Ви отримаєте такий самий документ тільки на іншій мові. Графіки, схеми і діаграми будуть знаходитись на тих же місцях.

Юридичний

Срочный нотариальный перевод

Терміновий переклад документів має нюанси. Відмінність юридичного від літературного в тому, що для нього важливо бездоганно перекласти юридичні терміни. Двозначність і різночитання при цьому неприпустимі. Ми це добре розуміємо і доручаємо терміновий переклад договорів , свідоцтв, трудових книжок тільки співробітникам з юридичною освітою. Терміновий переклад паспорта із засвідченням теж вимагає скрупульозності.

Ми розуміємо, що часто роботу потрібно зробити до певної дати. Не сумнівайтеся, у вас буде терміновий переклад з нотаріальним посвідченням точно в обумовлений час.

Терміновий нотаріальний переклад ми не довіряємо студентам і вчителям іноземної мови. Відповідальну роботу добре виконують тільки професіонали. Для того, щоб ви оцінили нашу компетентність, пропонуємо на пробу перекласти будь-який фрагмент вашого тексту.

Телефонуйте і замовляйте терміновий нотаріальний переклад документів. Безумовно, ми вкладаємося в обіцяний час.

Медичний

Срочный медицинский перевод

Він відрізняється тим, що доводиться стикатися з безліччю лікарських термінів і специфічними скороченнями. Часто рукописний текст складно розібрати. Особливо в історіях хвороби, медичних виписках і довідках. А помилки в медичних перекладах носять фатальний характер. Тому, таку роботу в нашій компанії роблять співробітники з вищою профільною освітою: фармакологи, біохіміки, лікарі. Ось перелік документів, з якими ми професійно працюємо:

 • анотації до ліків;
 • інструкції до медобладнання; 
 • історії хвороби;
 • медичні довідки; 
 • довідники і навчальні посібники. 

Терміново потрібен медичний переклад лікарських паперів? Нам довіряють медичні тексти будь-якого обсягу. Щоб прискорити процес, ми задіємо декілька перекладачів.

Апостилювання

Апостиль срочно

Апостиль – штамп, який підтверджує, що документ справжній. Його проставляють держоргани, які видали документ і засвідчують своєю печаткою.  

Немає часу стояти в довгих чергах – ми зробимо апостиль на документи терміново. Знаємо, як правильно підготувати пакет паперів, щоб його не завернули. Потрібна довідка про несудимість з апостилем або апостиль диплома терміново? З нами Вам точно не доведеться витрачати час на стомлююче спілкування з чиновниками і ходити по колу. Потрібно отримати апостиль швидко – немає проблем.        

Навіть, якщо у вас часу в обріз, наше бюро перекладів терміново виконає ваше замовлення. Просто зателефонуйте нам або приїжджайте відразу в офіс.

 

Всі послуги бюро які можуть бути терміновими

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время