Переклад статей

Переклад тексту статей

Перевод текста статей

Переклад статей – це досить складна послуга, що вимагає кваліфікованого підходу та необхідних знань. Дуже важливо, щоб ця робота виконувалася професійним перекладачем, що володіє потрібною термінологією властивою конкретній тематиці на високому рівні. Наші перекладачі працюють зі статтями різного рівня складності, надаючи якісні і професійні послуги на більш ніж 40 мов світу

Наше бюро має великий досвід роботи в перекладі різних текстів наукових, економічних, юридичних, політичних, технічних, фінансових, художніх, військових статей, статей в сфері торгівлі, навчання, соціальної сфери, а також звичайних газетних і журнальних статей. Переклад виконується відповідно до вимог і побажань замовника. Перед замовленням перекладу статті можете замовити виконання тестової роботи, щоб переконатися в якості виконання.

 

У нас найкращі перекладачі!

Перевод иностарнных статей

Один і той же перекладач не зможе якісно працювати з усіма тематиками. Для того щоб точно перекласти текст з однієї мови на іншу, крім володіння потрібними мовами, необхідні пізнання в конкретній області, які перекладачі можуть отримати в тих чи інших життєвих обставинах. Наприклад, якщо медичну статтю буде перекладати фахівець, який, коли-небудь, працював в медичній сфері, то результат роботи безумовно буде бездоганним! 

У нашому перекладацькому агентстві Бонус працюють фахівці високого рівня, які виконують переклад іноземних статей на різні мови, зберігаючи точність тексту. Вартість перекладу статті прораховується за обліковими сторінками і символам в документі. Для точного прорахунку ціни і термінів відправте нам вашу зарубіжну статтю на електронну пошту із зазначенням мови, на яку її необхідно перекласти, і наші співробітники нададуть повну інформацію.  

Зверніться до нас, і ми з задоволенням вам допоможемо з перекладом різних статей.

Регулярно перекладаємо тексти з / на англійську , російську , українську , німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і інші мови.

 

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время