Заказать апостиль на диплом

Апостилювання диплома

Апостиль на диплом

Навчання або робота за кордоном – відмінний спосіб отримати сучасну і якісну освіту, а також, новий професійний досвід. До того ж – це можливість попрактикувати англійську, паралельно вивчити яку-небудь іншу мову.

Планувати надходження або подачу документів для отримання дозволу на роботу краще заздалегідь. Адже підготувати доведеться цілий пакет паперів і серед іншого – поставити апостиль на освітні документи.

Штамп апостиль на дипломі про вищу освіту означає, що такий документ, дійсно, був виданий конкретній людині і держава підтверджує факт видачі. Зарубіжний ВНЗ або роботодавець, також, як і посольство потрібної країни, побачивши штамп апостиль на дипломі, знатимуть, що майбутній студент або співробітник мають потрібну кваліфікацію.

Потрібно поставити апостиль? Немає проблем!

Для того щоб отримати апостиль диплома потрібно передати оригінал співробітникам бюро перекладів Бонус . Терміни отримання документа залежать від його типу і року видачі. Спеціаліст, приймаючи замовлення в роботу, обов’язково повідомить термін готовності. Також, є можливість проставити апостиль на диплом про вищу освіту терміново.

Крім того, може знадобитися перекласти документ на іншу мову. Наше бюро допоможе протягом 1 робочого дня перекласти і засвідчити диплом нотаріально.

Звертаючись до нас, ви отримуєте комплексну і якісну послугу – Переклад диплома, апостиль на диплом, і якщо треба нотаріальне засвідчення всього комплекту.

Ставимо апостиль і на інші документи

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Рассчитать стоимость перевода

Пожалуйста заполните форму максимально точно для правильного расчета стоимости перевода.

Можно добавить для просчета до 20 файлов общим объемом не более 25 мб

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время