Переклад резюме

Переклад резюме для претендентів

Перевод резюме для соискателей

Резюме ( CV ) – незамінний документ і основний інструмент, якщо ви перебуваєте в пошуках роботи і зацікавлені, яке враження як професіонал і особистість ви справите на потенційних роботодавців. А якщо ви знайшли роботу мрії, в іноземній компанії або за кордоном, і прагнете до того, щоб вас запам’ятали серед тисячі інших конкурентів, саме час розмістити своє резюме на популярному закордонному сайті пошуку роботи. Саме тому, вам необхідний професійний переклад тексту резюме , щоб точно і правильно передати всю інформацію на мову іншої країни,

Перекладач повинен володіти мовою на високому професійному рівні. А також, дана специфічна тематика повинна бути йому знайома. Саме такі фахівці працюють в нашому бюро. Вони обов’язково нададуть якісний переклад резюме, який зробить його більш ефективним при пошуку роботи.

Багато українських компаній також вимагають резюме іноземною мовою, якщо вони тісно співпрацюють із зарубіжними компаніями або у них іноземні інвестиції. Тому для них важливо, щоб співробітники володіли іноземною мовою.

Якісний переклад резюме в Києві

Перевод резюме

Якщо ж необхідний якісний переклад резюме на українську або російську мову , наші фахівці також можуть підготувати його професійно. Перекладаємо  на різні мови світу такі як англійська , російська , українська , німецька , французька , іспанська , італійська , польська , китайська і інші.  

Вартість перекладу розраховується за символами, тому надсилайте нам резюме для перекладу на електронну пошту, і бюро перекладів в Києві Бонус зробить прорахунок і підготує переклад в необхідні для вас терміни.

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время