Нотаріальний переклад диплома

Нотаріально завірений переклад диплома

Нотариальный перевод дипломов

Вам запропонували високооплачувану роботу в іншій країні? Або ви бажаєте вступити до престижного закордонного ВНЗ? У наш час багато молодих людей прагнуть влаштувати своє життя за кордоном і виїжджають в інші країни. Для навчання або роботи в іншій державі обов’язково потрібен нотаріальний переклад документів про освіту. Частіше за все, потрібно перекласти і засвідчити нотаріально диплом про вищу освіту

Документи про освіту перекладені на мову якою спілкуються в вашій цільовій країні і нотаріально завірені документи- є своєрідним пропуском до закордонного вишу. Таким чином, приймаюча вас країна може переконатися в достовірності отриманого вами диплома на території нашої держави.

Виїжджаючі громадяни вперше стикаються з такими процедурами. Деякі намагаються вирішити проблему самостійно. Але не володіючи досвідом вирішення подібних питань залишаються біля розбитого корита.

Бюро перекладів Бонус допоможе здійснити нотаріальний переклад диплома

Ми пропонуємо не витрачати час і сили на самостійний пошук рішення. Сконцентруйтеся на головному – навчанні або працевлаштуванні. А наше бюро візьме на себе переклади ваших дипломів , а також виконає всю роботу по їх нотаріальному засвідченню. 

Полегшити життя в рішенні поставлених цілей допоможуть дипломовані перекладачі з великим досвідом роботи в даній сфері. Вони швидко і з легкістю зроблять переклад вашого диплома. Потім передадуть ваші документи про освіту нотаріусу, який засвідчить переклад. Співпрацюючи з бюро перекладів Бонус , ви отримаєте ваші документи в максимально стислі терміни. Ваш диплом оформлять у відповідності з усіма вимогами законодавства. 

Робота з нами – гарантія подальшого успіху в професійному розвитку і в отриманні бажаної освіти. Зв’язатися з бюро «Бонус» і отримати консультацію по нотаріальному перекладу документів про освіту (дипломів та атестатів) можна за телефонами, вказаними в розділі контакти.

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время