Літературний переклад віршів

Литературный перевод стихов

Виникла необхідність здійснити переклад тексту пісні або художнього римованого твору? Запам’ятайте головне правило: «Тільки досвідчений перекладач, може виконати роботу якісно!» І саме тому, має сенс звертатися за допомогою тільки до кваліфікованих фахівців.

Звернення до нас в бюро перекладів допоможе уникнути проблем, труднощів і недоцільних переплат. Адже, наші перекладачі добре знають, що і як потрібно робити. Вони завжди дотримуються ритму авторського твору, при перекладі віршів не допускають орфографічних помилок і не порушують стилістику. А це означає, що кваліфікована допомога не буде зайвою.

 

Переваги співпраці з нашим бюро

Перевод стихов

Тільки професійний перекладач, співробітник нашого бюро:

  • Візьметься за роботу будь-якої складності. Для нього не виявиться проблемою виконати літературний переклад віршів різних епох. А це означає, що якість його роботи ви не зможете поставити під сумнів.
  • Врахує абсолютно всі особливості римування того чи іншого поета. Авторські знаки пунктуації, стилістичні особливості твору, довжина строк, куплетів будуть відображені в перекладених текстах.  
  • Виконає переклад тексту зарубіжного вірша з англійської , німецької , французької , російської , української , іспанської , італійської , польської , китайської, а також і інших мов максимально швидко, не порушивши тимчасові терміни, обумовлені заздалегідь. А це дозволить вам вчасно отримати тексти, наприклад, або не запізнитися з подачею власного вірша на закордонний конкурс. 

Фахівці нашого бюро Бонус допоможуть вам, вони виконають літературний переклад вірша без помилок, неточностей і втрати його індивідуальних особливостей. Вірш, пісня – будуть звучати красиво, як і їх оригінал!

Звертайтеся в наше бюро художніх перекладів Бонус!

Ми із задоволенням надамо вам весь спектр послуг з художнього літературного перекладу. Наші переваги в тому, що ми працюємо з будь-якими видами літературного тексту: від релігійних трактатів, до наукової фантастики. Ми впораємося найбільш якісно з монографіями, письменницьким листуванням і нотатками, науковими та публіцистичними статтями, віршами будь-яких форм і книгами будь-якої складності і стилістики.

Команді перекладачів нашого бюро перекладів будь-яке завдання під силу. Ви можете бути впевнені, переклад вірша буде виконаний з дотриманням всіх ваших побажань, якісно і точно в строк. Наше бюро працює з художньою тематикою в більшості мовних пар, і може гарантувати надання художньої інтерпретації найвищого рівня літературної майстерності.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время