Нотаріальний переклад водійського посвідчення

Нотаріальний переклад водійських прав

Нотариальный перевод водительских прав

Плануючи переїзд за кордон, громадянам України потрібно підготувати цілий пакет документів – довідки, свідоцтва, дипломи, все це перекладається і завіряється нотаріально з метою надання юридичної сили. Іноді, для підтвердження наявності водійських прав, може знадобитися засвідчити нотаріально їх переклад і подати в потрібний орган.

У громадян іноземної держави, також, може виникнути необхідність в перекладі і підтвердженні водійського посвідчення. З метою встановлення автентичності документа надається нотаріально завірений переклад .

При цьому, важливо врахувати всі тонкощі процедури, щоб документ прийняли в потрібному органі. Адже, якщо в роботі виявляться, будь-які, неточності, помилки, неправильно перекладені імена і прізвища, виправити їх буде складно. Не кажучи про витрачений час – адже увесь пакет доведеться подавати заново.

Тому, переклад будь-яких документів краще довірити професіоналам. Нотаріальне засвідчення перекладу проведе нотаріус, а перекладач виконає роботу над текстом за всіма правилами.

 

Процедура виглядає таким чином:

Нотариально заверенный перевод прав

  • Документ перекладається на потрібну мову
  • Потім текст передається нотаріусу
  • Готовий і завірений документ видається замовнику.

Для того, щоб уникнути помилок і неточностей, перед виконанням замовлення менеджер уточнить правильне написання імен і прізвищ осіб, зазначених у документі. Написання вказується або по закордонному паспорту, або за правилами транслітерації прийнятим в Україні.

Довіряючи процедуру перекладу водійських прав і його нотаріальне оформлення нашому бюро перекладів Бонус , ви отримаєте комплексну послугу. Від вас буде потрібно вислати нам документ по електронній пошті або передати його особисто, в офісі бюро.

Готовий переклад водійських прав, завірений нотаріально, можна буде отримати в термін від декількох годин до 1 робочого дня. Залежно від терміновості і ваших побажань.

Щодня перекладаємо з / на англійську , російську , українську , німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і інші мови.

Также предлагаем воспользоваться услугой срочных переводов.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время