Отримайте ідеально точний переклад довіреності від дипломованих перекладачів

Перевод доверенности

Ми перекладемо вашу довіреність з точністю до коми. Переклад доручення має свої особливості. Відмінність юридичного тлумачення від літературного полягає в тому, що для нього важливо абсолютно точно викласти текст оригіналу іншою мовою. При цьому, потрібно правильно перекласти юридичні терміни. Тут неприпустимі різночитання і двозначність. Занадто висока ціна помилки.  

Саме тому, ми доручаємо переклад документів тільки співробітникам з вищою юридичною освітою. Вони добре розбираються в практичних аспектах юриспруденції, розуміють не тільки зміст документа, а й його дух. В результаті ви отримаєте абсолютно точне і юридично грамотне тлумачення самого складного документа на будь-якій мові.

 

 

Виконаємо роботу точно в термін

Перевести доверенность

Ми розуміємо, що, зазвичай,  переклад доручення потрібен до певної дати. Будьте впевнені, ви отримаєте його точно в обумовлені терміни. Ми працюємо з великим обсягом матеріалу, але якість при цьому не страждає. У тому числі виконуємо нотаріальний переклад довіреності

Здійснюємо переклад з / на англійську , російську , українську , німецьку , французьку , іспанську , італійську , польську , китайську і інші мови . Більш повний список мов з якими працює наше бюро перекладів Бонус, ви можете подивитися в списку на цій сторінці. Якщо вам потрібен терміновий переклад довіреності, зателефонуйте нам або відразу відвідайте офіс.

Також пропонуємо скористатися послугою термінових перекладів.

Поділитися в соціальних мережах:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Мови на які ми переладаємо:

Австрийский язык
Азербайджанский язык
Английский язык
Армянский язык
Белорусский язык
Болгарский язык
Греческий язык
Грузинский язык

Розрахувати вартість перекладу

Будь ласка заповніть форму максимально точно для правильного розрахунку вартості перекладу.

Можна додати для прорахунку до 20 файлів загальним обсягом не більше 25 мб

Спасибо за Ваше сообщение.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время